7 nawyków skutecznego działania - Literatura

Odpowiedz

skrzyp83

28 lip 2021, 13:10
Witam,
Będąc dziś w księgarni natknąłem się na ciekawą książkę Stephena Couvey'a, a dokładniej 7 nawyków skutecznego działania. Nie powiem, zainteresowała mnie i zdecydowałem się ją kupić. W skrócie autor podaje 7 nawyków, które mogą okazać się pomocne w codziennym życiu:
1.Bądź proaktywny,
2.Zaczynaj z wizją końca,
3.Rób to co najważniejsze,
4.Myśl w kategoriach wygrana-wygrana,
5.Staraj się najpierw zrozumieć, potem być zrozumiany
6.Synergia
7.Ostrzenie piły.
Nie będę opisywał tych nawyków, niech zainteresowani przeczytają książkę, albo poszukają odpowiedzi w google.
Przeczytałem już część i muszę powiedzieć, że liczę na to, iż uda mi się wprowadzić chociaż część tej książki w życie.

tomek_k

10 sie 2021, 17:07
Niech Cię.... skrzyp83, teraz będę musiał kupić i przeczytać tę książkę.
A tak na poważnie, wydaje się naprawdę interesująca. Wydaje mi się będzie świetnie ją przeczytać. Będzie też świetnym uzupełnieniem mojej biblioteczki.
Tomek.

Katarzyna_o

7 wrz 2021, 19:24
Cześć, naprawdę zaciekawiła mnie ta książka.... Chyba zamówię ją na Allegro. Lubię książki w formie poradników, które wpływają na ciebie w dwóch płaszczyznach: prywatnej i zawodowej.

JakubB

24 wrz 2021, 2:00
Przeczytałem tę książkę ale nie wpłynęła na mnie bezpośrednio. Jedynie zainteresowałem się bardziej rozwojem osobistym.
Kuba

malgos

15 paź 2021, 15:07
Ja mogę ją polecić każdemu. Przedstawiła mi wiele spraw w nowym świetle. Trochę trudny język i abstrakcyjny styl. Może zmienić coś w życiu, ale łatwo czytać, trudniej wykonać.
Odpowiedz
Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!