Ile opłaca się wydać na program do zarządzania? - Oprogramowanie do zarządzania projektami

Odpowiedz

pawel_77

25 paź 2021, 12:10
Tak jak w temacie - ile Wy wydajecie, ile myślicie, że rozsądnie jest wydawać? Będę wdzięczny za Wasze opinie

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:06,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)


wojtek_it

28 paź 2021, 21:38
Dla mnie przy małym zespole to kilkadziesiąt złotych miesięcznie, no może około 100 zł jeśli ludzie pracują dla Ciebie zdalnie, bo wtedy to już jest istotna sprawa. No i jeśli Twoi pracownicy nie używają tego programu codziennie to wtedy moim zdaniem to jest znak, że on jest po prostu niepotrzebny i trzeba pomyśleć nad zmianą

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:06,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)


palka

9 lis 2021, 14:25
No to wszystko zależy od tego jakiego zakresu potrzebujesz, ile masz ludzi i ile potrzebujesz miejsca w chmurze w przypadku jak rozwiązanie jest onlineowe. Ja osobiście przy moich projektach nie chcę wydawać więcej niż 100-200 zł./m-c

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:06,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)


andrew

20 lis 2021, 4:09
Ja uważam, że wydawanie kasy na jakikolwiek program mija się z celem, bo mnie spokojnie wystarcza zwyczajny excel i kalendarz. Nikt nigdy nie potrzebował jakichś dodatkowych programów czy innych rzeczy - radziny sobie świetnie bez takich wynalazków.

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:06,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)


pablo

28 lis 2021, 21:44
Hej
a to nie jest tak, że opłaca się wydać po prostu tyle, żeby się zwróciło? Czyli trzeba zwyczajnie sprawdzić- policzyć ile się wydało na program (dlatego może lepiej wybrać opcję cloudową, gdzie się płaci np. za miesiąc, a potem można zrezygnować, to jest bardzo wygodne) i mniej więcej zliczyć ile czasu mniej się poświęcało na rzeczy typowo organizacyjne. Wiem, że to cięzko policzyć, ale jak się chce to mniej więcej się da. Polecam używanie takich rzeczy jak karty pracy w compasie do tego celu. U mnie wyszło, że taki compass zdecydowanie się zwraca, a nawet bardzo opłaca.

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:06,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)


Kambeker

30 lis 2021, 11:46
A mnie się wydaje z kolei, że ciężko to wszystko określać kategoriami pt. Opłaca się czy się nie opłaca - bo to jest bardzo, bardzo niemierzalne. Chodzi o to co nam pasuje, co pasuje naszemu zespołowi i przy czym nam się dobrze po prostu pracuje. Moim zdaniem już lepiej wydać trochę więcej i być zadowolonym niż męczyć się z tanim programem, który nikomu nie pasuje.
No ale oczywiście są też opcje i w miarę tanio, i dobrze ;)

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:06,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)


Mobile

4 gru 2021, 23:56
Zgadzam się z przedmówcą, ale na szczęście u mnie i tanio i dobrze zadziałało :-)

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:06,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)

Odpowiedz
Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!