Ile czasu założyć na nauczenie personelu nowego programu? - Oprogramowanie do zarządzania projektami

Odpowiedz

ostry

28 paź 2018, 2:55
cześć, planuję kupno i wdrożenie programu do zarządzania zespołem, projektami itp. u mnie w firmie i boję się, że dużo czasu zajmie mi szkolenie pracowników. Jak to było u Was? Czy najpierw robiliście szkolenia teoretyczne, np. z metodologii - jakieś podstawowe pojęcia w stylu Gantt, struktura podziału pracy, karty pracy, karty wyników itp., a moze nawet prince, PMI czy coś? Robiliście to sami czy wykupiliście jakieś szkolenia? Czy w ogóle olaliście kwestie teoretyczne i tylko wdrożyliście programik?
Dajcie znać co robiliście, jak to wyszło i co byście mogli doradzić.

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:06,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)

000009124-scottjesen

3 lis 2018, 14:02
Training employees is a great part of building a strong and effective team.There are many options for knowing the domywriting.com for establishing those rights.The differential ideas helps to identify the quality of life.There are some instructions for rest of the team as well as for the other scopes of practice.

Kwater

5 lis 2018, 15:01
Dołączam się do pytania, bo mam podobne problemy ostatnio - z tym że ja mam zupełnie zielony zespół - nowi ludzie, nowa robota, nowe projekty - pewnie z jednej strony to i lepiej, ale z drugiej jednak jest ciężko.

Robi

17 lis 2018, 1:33
Ja zainwestowałem od początku w dobre szkolenia - np. te: http://success-story.pl/index.php/pl/
i bardzo sobie chwaliłem, bo miałem gwarancję tego, że ktoś mi przeprowadził kompetentnie, w sposób praktyczny, bardzo, bardzo sensowne szkolenie, które naprawdę przygotowało mi ludzi do codziennej pracy przy projekcie.

Odpowiedz
Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!