Podyplomówka z zarządzania projektami - Szkolenia, kursy, certyfikaty

Odpowiedz

Wislo

20 paź 2021, 20:02
Czy zastanawialiście się kiedyś nad studiami podyplomowymi z zarządzania projektami? Czy one stanowią w ogóle jakąś wartość w porównaniu do certyfikatów z zarządzania projektami? Np. prince'a albo pmi? Ktoś był, poleca?

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:06,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)


magdasul

29 paź 2021, 19:13
Mnie trochę przerażają ceny takich studiów - absolutne minimum teraz to z 2 500 zł za semestr, a studia zwykle chyba nie zachwycają…

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:06,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)


Junior

1 lis 2021, 18:24
Mój kolega robi podyplomówkę z zarządzania projektami, ale taką w której na końcu można zrobić certyfikaty prince - jeden jest chyba w cenie studiów, a za drugi, wyższy poziom trzeba dopłacić. I ogólnie sobie chwali - mówi, że czegośtam się uczy i że czasem nawet są różne praktyczne aspekty poruszane.
Ale moim zdaniem chyba dużo lepiej pójść sobie, poświęcić weekend czy dwa, zdać certyfikat i mieć z głowy, a nie bawić się w roczne studia.

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:06,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)


magdasul

9 lis 2021, 10:07
Dzisiaj w zasadzie każda uczelnia ekonomiczna, uniwersytety i politechniki niektóre też ma swoje podyplomowe z pm, bo to jest po porstu bardzo, bardzo popularne - ja myślę, że nawet patrząc od tej strony to jest to zwyczajnie przydatne w życiu potem, zawodowym. Ja osobiście robiłam taką podyplomówkę i dlatego właśnie wiem. Tak, to prawda, że trzeba wyłożyć te 5 tys. na studia, które po części pasjonujące za bardzo nie są, ale potem wydaje mi się, że to się zwraca - ja prince foundation miałam za darmo, a zobaczcie sobie jakie ceny są za kursy tego typu kończące się egzaminem...

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:06,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)


Dominik_G

11 lis 2021, 10:44
A moim zdaniem to jednak strata kasy, a raczej chyba czasu - wolę w tydzień zrobić sobie certyfikat, a nie chodzić na nasze polskie studia, denerwować się na prowadzących, jeszcze może zdawać jakieś egzaminy… jakoś wolę wydać na profesjonalne szkolenie, gdzie mnie nauczą dokładnie i praktycznie tego co potrzebuję.

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:06,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)

Odpowiedz
Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!