Wydarzenia

New Trends in Project Management

Tagi: zarządzanie

Już wkrótce odbędzie się kolejna edycja konferencji New Trends in Project Management- wydarzenie skierowane do sympatyków zarządzania projektami, stanowiące wspaniałą okazję na poznanie wielu ekspertów i praktyków z dziedziny project management.


To wspaniała szansa na wzbogacenie swojej wiedzy i zdobycie doświadczenia.
New Trends in Project Management 2017 jest konferencją będącą projektem gdańskiego oddziału Project Management Institute (PMI).
Podczas tego dwudniowego wydarzenia przedstawione zostaną najnowsze światowe trendy dotyczące zarządzania projektami. Uczestnicy będą mogli skupić się na interesujących dla siebie treściach, a w trakcie przerw wymienić się spostrzeżeniami.

Konferencję urozmaicą wystąpienia keynote speaker’ów. Dzięki swojemu doświadczeniu i charyzmie, a także ciekawemu spojrzeniu na zagadnienia project management, zabiorą uczestników w świat różniący się od tego opisywanego w książkach.
Zespół organizatorów zapewnia, że konferencja (jak co roku) pozostawi w pamięci każdego uczestnika niezapomniane wrażenia. Warto przekonać się o tym na własnej skórze!

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie ntpm.pmi.org.pl!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!