workflow - Zarządzanie projektami - teoria i praktyka

Odpowiedz

karolstary

23 kwi 2019, 16:09
hej,
poszukuję czegoś co może usprawnić zarządzanie dokumentami w projekcie, a także całe workflow.
Orientowałem się już trochę i wiem, że możliwości są. Jednak chciałem usłyszeć coś od praktyków. Co polecacie? Czego używacie?

Edula

20 wrz 2019, 8:48
cześć, wszystko zależy od tego, jak złożone projekty realizujesz i czy są one międzynarodowe. Jeśli np. masz problem z ryzykiem walutowym w projekcie i nie umiesz ogarnąć harmonogramu i budżetu, to może moduł PS w SAP?

przemekw2

24 wrz 2019, 0:13
Ja polecam intradok.pl - definiuje workflow, o który, jak rozumiem, Ci chodzi. Ma funkcjonalności takie jak archiwizacja, 'odchudzenie' dokumentacji papierowej, wyszukiwanie informacji itd...
Oczywiście wszystko bezpieczne - można używać podpisu elektronicznego.

antonina_kadry

14 paź 2019, 18:55
Witaj

Jest jeszcze naudoc - podobny do wyżej wspomnianego. Nie jest bardzo drogi i zawiera wszystko to, o co chyba Ci chodzi. Wszystkie dokumenty znajdziesz bardzo łatwo, pozwoli Ci to też na dużo bardziej efektywne zarządzanie.

Myślę, że naudoc mogę spokojnie polecić.

danka_76

20 sty 2020, 12:57
Ja za to znalazłam to
http://www.elo.com.pl/elooffice.html
Znacie może?

karolstary

24 sty 2020, 9:21
Właśnie o tym myślałem, ale jeszcze nigdy nie używałem. Może jest tutaj ktoś, kto miał okazję używać i podzieli się wrażeniami? Naprawdę interfejs jest taki przyjazny? Używacie funkcji skanowania? Archiwizacja stron www też się sprawdza?

ElizkaOpen

20 cze 2020, 8:51
Ja jeszcze może zaproponuję Q-Obieg Dokumentów 3000 (http://www.qbs.com.pl/programy/q-obieg-dokumentow ) - oprócz podstawowych funkcji oferuje też rozbudowane statystyki, sprawdza się przy wprowadzaniu systemów zarządzania jakością (TQM) i jest naprawdę prosty w obsłudze.
Odpowiedz
Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!