Książki

15 tajemnic zarządzania czasem. O czym wiedzą ludzie sukcesu? - Kevin Kruse

Tagi: zarządzanie czasem

Pragniesz nauczyć się zarządzać swoim czasem – zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym? Każdy znajdzie w tej książce coś dla siebie – bez względu na wykonywaną profesję. Cenne rady autora, które czekają na wdrożenie w życie, cytaty, rady ludzi, którzy odnieśli sukces.

Po co wydawać pieniądze na szkolenia, skoro można zastosować się do 15 tajemnic zarządzania czasem? O czym my nie wiemy, a wiedzą inni, dzięki czemu mają wiele sukcesów na swoim koncie? Autor niniejszej książki zdradza, co pomogło jemu, a także sportowcom, biznesmenom i innym ludziom znanym z pierwszych stron gazet spełniać marzenia i piąć się po drabinie zawodowej dzięki zyskaniu dodatkowych godzin.

Kolejna książka o zarządzaniu czasem. Co ją wyróżnia?
Kevin Kurse we wstępie wspomina o dwóch istotnych rzeczach. Każdy z nas inaczej zarządza swoim czasem i nie da się idealnie naśladować innych. Istnieją jednak pewne schematy – a dokładniej ich brak. Ludzie sukcesu nie dostosowują się do skomplikowanych systemów, algorytmów, list z zadaniami do wykonania.

Po zapoznaniu się z tytułowymi 15 tajemnicami, znajdziemy dodatkowo 20 sztuczek – bonus od autora. Pomogą nam one zwiększyć produktywność, poznamy tajemnice zarządzania czasem sportowców, studentów, miliarderów, przedsiębiorstw.

Dla kogo jest ta książka?
Autor zwraca się do przedsiębiorców, kierowników, studentów, rodziców. Na pierwszy rzut oka nic ich nie łączy, jednak grupa docelowa jest tutaj określona znakomicie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź na onepress.pl!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!