Książki

Czas to pieniądz. Jak oszczędzać czas i pieniądze? - Marcin Pietraszek

Tagi: zarządzanie czasem

Notorycznie narzekasz na brak czasu? Zbyt dużo zadań, domowych obowiązków? Doba jest zdecydowanie za krótka? A może brakuje Ci pieniędzy? W książce znajdziemy porady, jak sobie poradzić z tymi problemami.

„Czas to pieniądz. Jak oszczędzać czas i pieniądze” to lektura adresowana do wszystkich osób, które chciałyby nauczyć się lepiej zarządzać swoim czasem. Odkrywa tajniki, jak wydostać się z błędnego koła będącego wiecznym brakiem czasu.

Zwiększenie efektywności, produktywności bezapelacyjnie wiąże się z lepszym radzeniem sobie z finansami. Jak oszczędzać pieniądze, wykorzystać zyskany czas na ich zarabianie?

Marcin Pietraszek daje nam na to konkretne rady, tłumaczy, jak powinniśmy ułożyć plan działania, aby ze wszystkim dać sobie radę i odłożyć przy tym na wymarzone wakacje. Najważniejsze to zmienić swoje złe nawyki. Nie jest to prostą sprawą, jednak samozaparcie w połączeniu z instrukcjami dawanymi przez autora mogą zdziałać cuda.

Każdy z nas narażony jest na codzienne rozpraszanie, bywa, że mamy problemy z kontrolowaniem wydatków. Jeśli szukasz inspiracji do wprowadzenia zmian w swoje życie – w tej książce z pewnością ją odnajdziesz.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie Onepress!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!