Książki

Efektywny System Pracy, czyli jak skutecznie zarządzać sobą w czasie - Maciej Sasin

Tagi: zarządzanie czasem

Ciągle brakuje nam czasu. Nadmiar obowiązków, zbliżające się terminy oddania projektów, stres wciąż rośnie. Czy można temu jakoś zaradzić? Maciej Sasin wraz ze swoją książką „Efektywny System Pracy, czyli jak skutecznie zarządzać sobą w czasie” może nam w tym pomóc.

Jak zarządzać sobą w czasie, aby być bardziej efektywnymi i skutecznymi?

Autor książki, praktyk i wieloletni trener, coach mający ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi stworzył niniejszy poradnik o tym, jak dobrze zarządzać swoim czasem. W dzisiejszym świecie, otoczeni mnóstwem e-maili, telefonów, sms-ów, musimy mieć jakiś plan, aby nie pogubić się w nadmiarze informacji i obowiązków. W lekturze Sasin przedstawia nam swoją autorską strategię ESP – Efektywny System Pracy. Powstała ona przede wszystkim bazując na doświadczeniu trenera.

Czytelnik znajdzie w książce liczne porady, wskazówki, praktyki, które wspomogą naszą personalną efektywność. Na początku przeczytamy o proaktywności – o tym, jak ważna jest w naszym życiu. To, jak i co myślimy, ma odzwierciedlenie w naszym funkcjonowaniu. Następnie znajdziemy informacje m.in. o skutkach lepszej organizacji pracy – większa satysfakcja, mniej stresu, większe zadowolenie pracodawców, czas wolny, który możemy przeznaczyć na przyjemności. Książka skierowana absolutnie dla każdego.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie Onepress!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!