Książki

GO Model Canvas.Jak w zwinny sposób projektować cele, czynniki sukcesu i wskaźniki KPI. Podręcznik designera - Tomasz Krzemiński

Tagi: zarządzanie projektami, Agile Project Management

Model celów i model biznesu - dwa niezwykle ważne elementy planowania rozwoju firmy. Ten pierwszy definiuje cele i to, co jest potrzebne do ich realizacji. Drugi jest obrazem tego, jak firma tworzy wartości i dostarcza na rynek. Business Model Canvas jest popularnym narzędziem do projektowania modelu biznesowego. Model celów można zaprojektować przy użyciu GO Model Canvas.

Książka pokazuje metodę GO Model Canvas i zestaw narzędzi, które służą projektowaniu celów, bodźców sukcesu i wskaźników KPI. W poszczególnych rozdziałach przedstawione zostały etapy projektowania, przygotowując czytelnika do zastosowania GO Model Canvas w tworzeniu modelu celów.

GO Model Canvas to metoda, która może być zastosowana zarówno w kontekście osobistym, jak i biznesowym. Tematem wiodącym w lekturze jest biznes i wielowymiarowy rozwój przedsiębiorstwa.

Tomasz Krzemiński - specjalista w obszarze planowania działalności organizacyjnej. Pasjonat zarządzania strategicznego, rozwoju systemów zarządzania. Autor metod wspierających planowanie strategiczne przedsiębiorstw: Strategic Pathfinding, GO Model Canvas.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie Onepress!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!