Książki

Kanban - Marcus Hammarberg, Joakim Sunden

Tagi: zarządzanie projektami

Nie wiecie jak skutecznie zarządzać projektami? Z pomocą przychodzi nam dwóch autorów książki Kanban - Marcus Hammarberg i Joakim Sunden. Dlaczego tytułowa metoda przydaje się w tak wielu przypadkach? Jaka jest jej historia, podstawowe założenia, sposoby wdrażania? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych znajdziesz w tej lekturze.

W ostatnich latach zwinne metodyki zarządzania biją rekordy popularności. Najbardziej rozpoznawalną jest Scrum. Co jednak, gdy on zawiedzie?

Warto poznać także inne sposoby zarządzania projektami. Książka Hammarberga i Sundena poświęcona jest metodyce KANBAN. Ta metoda sterowania produkcją jest dosyć specyficzna. Opracowana została w latach pięćdziesiątych XX wieku w Japonii. Przystosowana do świata projektów informatycznych miewa się doskonale.

Oprócz wspomnianych już wcześniej podstawach (tj. metodyce, podstawowych założeniach, sposobach wdrażania) metodyki Kanban, w lekturze możemy przeczytać także o tym, w jaki sposób mapować przepływ zadania, zarządzać przepływem, ustalać limity WIP.
Czy można użyć metodyki Kanban poprzez granie? Oczywiście!

Książka zawiera wszelkie niezbędne informacje, które zebrane w jednym miejsci pozwolą Ci na kompleksowe zaznajomienie się z metodyką Kanban. Może ona zmienić niejeden projekt!


Sprawdź aktualną cenę w sklepie Onepress!


Dostępne wersje językowe: English | Polski

Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!