Książki

Jednominutowy Menedżer oraz zarządzanie samym sobą - Ken Blanchard, Susan Fowler, Laurence Hawkins

Tagi: zarządzanie czasem

To kolejna publikacja w bestsellerowej serii Kena Blancharda. Z Susan Fowler i Laurence Hawkins skupił się tutaj na kwestiach samorealizacji i zarządzaniu samym sobą. Książka skierowana jest do osób znajdujących się na stanowiskach kierowniczych oraz tych, którzy pragną mądrze zaplanować swoją ścieżkę rozwoju i unikać typowych błędów w pracy z ludźmi.

W dzisiejszych czasach każdy z pracowników firm chciałby wykazać się swoją ambicją, zaangażowaniem oraz wiedzą. Twój przełożony nie docenia Twoich umiejętności? Chcesz pokazać innym, że radzisz sobie w trudnych sytuacjach? Zatem znalazłeś książkę, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła! Przedstawione w niej techniki dla ambitnych pracowników, poszukujących innowacyjnych rozwiązań pomogą Ci w zwalczaniu trudnych sytuacji. Wykażesz się ogromną inicjatywą oraz wkładem swojej pracy w rozwój firmy. Nauczysz się współpracy ze swoim zespołem oraz pokonywania wszelkich barier zawodowych, co będzie skutkowało większym zadowoleniem firmy.

W książce przedstawione są historie dwóch bohaterów: Steve´a, który jest menadżerem w agencji reklamowej oraz czarodziejki Caylę. Opisana w książce droga od załamania aż do osiągnięcia sukcesu sprawi, że nie będziesz popełniać pewnych błędów w pracy, dzięki czemu wprowadzisz magię zarządzania samym sobą do własnego życia.

Ta lektura to teoria poparta praktyką, zawierająca konkretne wskazówki wykorzystywane przez kadrę zarządzającą na całym świecie. Praca nad samym sobą także może przynieść satysfakcję i okazać się rozwijająca.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie Onepress!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!