Książki

Opanować czas - Arkadiusz Bednarski

Tagi: zarządzanie czasem

Większość osób jest zdania, iż książki ukazujące sposoby organizacji czasu są niewarte przeczytania. Autor jednak już samym spisem treści zachęca po sięgnięcie po tą lekturę: rozdziały są przedstawione jako odwzorowania godzinowe. Zaczynamy dzień o 6:00, kończymy o 23:00 – tak jak książkę.

„Opanować czas” składa się z dwóch części. Połowa stanowi powiązanie z czytelnikiem, poprzez ćwiczenia skłaniające do wyciągnięcia wniosków odnośnie swojego postępowania, zarządzania czasem. Druga część to przedstawienie technik i porad wpływających na jakość i ilość naszej produktywności. Bednarski skłania nas do wyboru „Ośrodków Skupienia”, tj. rodzina, praca, czyli tego, czego możemy doznać w przeciągu całego dnia. To pozwoli nam na skupieniu się na rzeczach ważnych – wszystko poparte jest tutaj logicznymi argumentami.

Na zakończenie autor przedstawia propozycję patrzenia na czas, co pozwoli na zrozumienie, o co tak właściwie się rozchodzi.

Arkadiusz Bednarski – autor książek, trener sprzedaży i business coach, w swojej karierze przeszkolił ponad 11 000 osób. Twórca znanych i cenionych seminariów: „Mistrz Sprzedaży”, „Żyj i Bogać się”, „Kurs na Sukces”.


Sprawdź aktualną cenę na onepress.pl!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!