Książki

Szef w relacji z zespołem. Jak proces grupowy wpływa na psychologię teamu - Agnieszka Zych, Robert Zych

Tagi: zarządzanie zespołem

To lektura nie tylko dla szefów, lecz także dla wszystkich osób, które choć trochę czują się liderami. Autorzy podzielili się na łamach książki swoim bogatym doświadczeniem w zarządzaniu zespołami. Opracowali kompleksowy przewodnik po całym procesie grupowym.

W niniejszej książce znajdziemy wskazówki, jak rozpoznać, na którym etapie znajduje się nasz zespół, jak nim zarządzać, aby osiągnąć efekt synergii. Dowiemy się, jakie działania podjąć w przypadku konfliktów, rozpadów, jak przezwyciężyć niepewność członków zespołu, a także, co zrobić, gdy zaczynają oni kwestionować pozycję lidera.

Robert Zych posiada ponad dwudziestoletni staż jako trener sprzedaży. Agnieszka Zych – od około dekady motywuje ludzi do zmiany na lepsze, trenerka fitness (dzięki czemu w książce możemy znaleźć ciekawe i zaskakujące przykłady z dziedziny sportu). Ilustracja danych przypadków przemawia do wyobraźni czytelnika, pozwalając w przyjemny sposób odnieść je do rzeczywistości we własnej pracy, zespole. Dostarczy odpowiedzi na pytania, jak efektywnie działać we wspólnym kierunku, motywować, dbać o zespół.

Całość napisana w przystępnym i zrozumiałym języku. Książka, która każdemu rozjaśni skomplikowane treści. Autorzy sugerują, iż napięcia są naturalnym elementem i składową każdego zespołu – warto je tylko twórczo wykorzystać.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie Onepress!


Dostępne wersje językowe: English | Polski

Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!