Książki

Zarządzanie czasem - Brian Tracy

Tagi: zarządzanie czasem

Czy z łatwością realizujesz codziennie swoje obowiązki? Nie narzekasz, że znów brakło Ci czasu? Większość osób z pewnością odpowie na te pytania przecząco. Ta książka pokaże Ci, że w rzeczywistości masz więcej czasu niż Ci się wydaje – musisz tylko nauczyć się umiejętnie nim zarządzać.

Tracy w swojej książce przedstawia nam psychologię efektywnego zarządzania czasem, dzięki której zyskamy dwie godziny czasu dziennie. Przy użyciu technik i strategii zawartych w lekturze, będziemy mogli szybciej podejmować trafniejsze decyzje, z łatwością koncentrować się na wartych tego działaniach, efektywniej radzić sobie ze skomplikowanymi zadaniami.

Brian Tracy, opierając się na wynikach ponad 25-letnich badań dotyczących zarządzania czasem, stworzył prosty system, dzięki któremu możemy podnieść swoją produktywność i jakość życia w zaledwie kilka tygodni.

Brian Tracy - kanadyjski pisarz, twórca e-booków z dziedziny rozwoju osobistego i psychologii sukcesu. Wiele z jego publikacji znalazło się na liście światowych bestellerów. Zaliczany do najlepszych mówców zawodowych na świecie.

Sprawdź aktualną cenę na onepress.pl!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!