Książki

Zarządzanie ludźmi - Armstrong Michael

Tagi: zarządzanie zespołem

Michael Armstrong, ekspert w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, znany na całym świecie, wyjaśnia rolę menedżera liniowego, fachową terminologię używając przy tym zrozumiałego (niebiznesowego) języka, a wszelkie wiadomości teoretyczne popiera przykładami, co pozwala na lepsze ich zobrazowanie i zrozumienie.

Książka "Zarządzanie zasobami ludzkimi" zawiera kompleksowe omówienie tytułowej problematyki, pokazanej horyzontalnie - od pojedynczego pracownika do realiów międzynarodowych. Autor dzieli się z czytelnikiem swoim bogatym doświadczeniem zdobytym między innymi w dziale doradztwa personalnego Coopers & Lybrand, którym zarządzał oraz w Chartered Institute of Personnel and Development.

Lektura stanowi kompendium wiezy z zakresu HRM razem z praktycznymi metodami wdrażania. Składa się z 8 części, w których możemy znaleźć informacje z obszaru motywowania, planowania wymagań, rozmów kwalifikacyjnych, rozwoju i wynagradzania pracowników, etc. Armstrong szczegółowo omawia naistotniejsze zagadnienia pojawiające się od kilku lat w tematyce zarządzania zasobami ludzkimi (m.in. e-learning).

Sprawdź aktualną cenę na onepress.pl!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!