Książki

Zarządzanie projektami. Krok po kroku. Samo Sedno - Mariusz Kapusta

Tagi: zarządzanie projektami

Książka autorstwa Mariusza Kapusta to wynik długoletnich, praktycznych doświadczeń, które autor wyniósł z projektów, sesji doradczych i sal szkoleniowych. Jej fundamentem jest proste i skuteczne podejście do zarządzania projektami, Keep It Simple Stupid – łączy sprawdzone narzędzia zarządzania projektami razem z psychologią pracy zespołowej.

Lektura napisana niezwykle przystępnym językiem, żartobliwie i przejrzyście. Autor pisze o podstawach zarządzania projektami – ta książka to niezbędnik dla początkujących oraz członków zespołów projektowych.
W "Zarządzanie projektami. Krok po kroku. Samo Sedno" przeczytamy m.in. o definicji projektu zgodnej ze współczesnymi trendami, Czarnym Zeszycie, podejściu do ryzyka, metodykach, definicji Sponsora, case studies, różnicach między sukcesem i celem.

Mariusz Kapusta – ekspert zarządzania projektami z ponad 17 letnim doświadczeniem. Trener, przedsiębiorca, od ok. 10 lat właściciel firmy Leadership Center. Twórca metody 12 pytań, które uczą w prosty sposób zarządzania projektami. Triathlonista, maratończyk, wielbiciel Rozwoju Osobistego.

Sprawdź aktualną cenę w onepress.pl!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!