Książki

Zarządzanie projektami @ rozwój systemów informatycznych zarządzania - Witold Chmielarz

Tagi: zarządzanie projektami

Ta książka jest wartościowym opracowaniem, o czym decyduje jej zawartość merytoryczna, szczególnie rozważania teoretyczne odnośnie rozwoju metodologii SIZ oraz wskazania praktyczne. Z całą pewnością przyczyni się do rozwoju usystematyzowanej wiedzy zarówno wśród nauczycieli akademickich oraz specjalistów z praktyki gospodarczej, jak i studentów informatyki ekonomicznej.

Lektura jest monografią o wyjątkowym autorskim ujęciu tematu zarządzania projektami informatycznymi i rozwoju systemów informatycznych zarządzania. Chmielarz porusza w niej ambitne zadanie, jakim jest odpowiedź na pytanie: Czy rozwój metod zarządzania projektami ma wpływ na rozwój systemów informatycznych, a jeżeli tak to w jaki sposób? Docieka, czy jest to relacja zwrotna, czy może rozwój technologii informacyjnych stymuluje rozwój metod projektowania.

Książka może stanowić interesujący materiał dla ekspertów i praktyków zarządzania do przemyśleń naukowych (inspiracja innowacyjnych koncepcji) oraz do nauki podstaw zarządzania projektami (kontekst systemów informatycznych).
Zaletę stanowi postawa autora, oparta na praktyce, co do możliwości użycia prezentowanych metod w świecie rzeczywistym.


Sprawdź aktualną cenę na onepress.pl!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!