Książki

Zarządzanie projektami. Sztuka przetrwania - Richard Jones

Tagi: zarządzanie projektami

W książce zawarte jest wszystko to, co powinien wiedzieć o zarządzaniu projektami skuteczny menedżer, aby nie tylko przetrwać, lecz także odnosić sukcesy.

Książka jest praktycznym poradnikiem dla osób, którym powierzono projekt z obszaru zarządzania projektami biznesowymi. Tematyka ujęta jest od strony praktycznej. W lekturze znajdziemy opis technik, strategii, porad - wszystko opiera się na wieloletnim doświadczeniu autora. Wskazuje on, jak poradzić sobie ze skomplikowanymi projektami, jak reagować, gdy działania schodzą na zły tor, a czasu jest coraz mniej, w jaki sposób oceniać sytuację już we wczesnych etapach przedsięwzięcia.

"Zarządzanie projektami. Sztuka przetrwania" dostarczy nam m.in. odpowiedzi na pytania:
Czym jest projekt i dlaczego tak często kończy się on niepowodzeniem?
Gdzie leży główny problem w większości projektów?
Jak tworzyć projekty, przebudowywać je?
Jak zarządzać zespołem projektowym?

Richard Jones - prowadził zespoły na czterech kontynentach, zarządzając i modyfikując duże programy i projekty biznesowe z obszaru telekomunikacji, elektroniki, oprogramowania, urządzeń medycznych oraz produkcji paliw. Pomógł licznym spółkom wielokrotnie pomnożyć ich dochody, a firmy takie jak BBC czy Universal korzystają z produktów, które znajdują się w ofercie prowadzonych przez niego przedsiębiorstw.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie Onepress!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!