Książki

Zarządzanie projektami. Wydanie II - Nancy Mingus

Tagi: zarządzanie projektami

W zarządzaniu projektami musimy pamiętać o trzech ważnych rzeczach: zespole (dobór, kontrola), szczegółach (zaplanowanie i ich realizacja) oraz kontroli projektu (gwarantującej dotarcie do celu). Ta książka pomoże Ci osiągnąć sukces.

Ta lektura dostarcza wiedzy z zakresu szczegółowego planowania, sprawnego zarządania. Nie musimy tracić czasu podczas realizacji projektu i uczyć się na własnych błędach - jest sposób, aby do niech nie dopuścić. Pomoże nam w tym Nancy Mingus ze swoją książką "Zarządzanie projektami. Wydanie II".

W lekturze znajdziemy opis narzedzi, które zwiększą nasze szanse w osiągnięciu obranego celu, wskazówki autorki, rady specjalistów. Poznamy zarówno teorię, jak i praktyczne aspekty zarządzania.

Przejrzysty podział projektu na etapy i opisanie czynności, które należy wykonać (na podstawie wielu typów projektu) ułatwią zrozumienie panujących zasad także osobie, która nigdy nie miała z tą tematyką do czynienia.

Nancy Mingus - założycielka i prezes Stowarzyszenia Mingus, przedsiębiosrstwa specjalizującego się w działalności edytorskiej i konsultingowej, szkoleniach z zakresu zarządzania projektem. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu projektem. Jest częstym wykładowcą na międzynarodowych konferencjach szkoleniowych.


Sprawdź aktualną cenę na onepress.pl!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!