Książki

Zarządzanie projektem - Wirkus Marek, Roszkowski Henryk, Dostatni Ewa

Tagi: zarządzanie projektami

Zarządzanie projektem jest dziedziną nauki pomagającą w zdobywaniu wyznaczonych wcześniej celów, przy jednoczesnym ograniczaniu ryzyka czasowego (nie zdążenie w terminie) i budżetowego (zbyt wysokie koszty). Nieniejsza książka przedstawia, jak pozytywne rezultaty wynikające z realizacji projektu przekładać na sukcesy przedsiębiorstwa.

Świat ciągle się zmienia, zmieniają się nawyki, reguły, oczekiwania. Oczekiwania rosną, a skoro tak, to trzeba wyjść im na przeciw i zrobić wszystko, aby klient był zadowolony.
Jeżeli chodzi o zarządzanie projektami, w obliczu intensywnego rozwoju, stanowi ono rozbudowaną dziedzinę wiedzy. Istotna rola menedżerów - osób, które powinny charakteryzować się wysokimi kwalifikacjami, predyspozycjami osobowościowymi - stale rośnie. Presja na nich spoczywająca jest ogromna: czasu wciąż za mało, koszty trzeba zmniejszyć, ryzyko coraz większe, jakość powinna być jak najwyższa, a do tego zarządzanie całym zespołem projektowym.

Jak sobie z tym wszystkim poradzić i odnieść sukces? Te zagadnienia i wiele innych zostało omówionych w książce "Zarządzanie projektem".Sprawdź aktualną cenę w sklepie Onepress!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!