Książki

Zarządzanie ryzykiem w projektach informatycznych. Teoria i praktyka - Adam Korczowski

Tagi: zarządzanie ryzykiem

To solidna porcja wiadomości o ryzyku, jego materializacji, wpływie na projekty informatyczne. Nie da się przewidzieć wszystkiego z góry, przewidzieć wszelkich szczegółów – można jednak ograniczyć to ryzyko.

Adam Korczowski uważa, że najważniejszym elementem całego procesu projektowania jest zrządzanie ryzykiem. Przejrzyście przedstawia Czytelnikowi to zagadnienie, omawiając szczegółowo wszystkie jego elementy, zwracając uwagę na istotność etapu uruchomienia projektu.

Liczne przykłady ułatwiają zrozumienie niezbędnych teorii oraz użytego aparatu matematycznego. Całość rozważań Korczowski przedstawia jako rozbudowany hipotetyczny projekt wdrożeniowy.

Warto sięgnąć po tą publikację – zaznajomienie się z nią pozwoli na uniknięcie błędów w zarządzaniu projektem oraz zminimalizowanie ryzyka porażki.

Adam Korczowski – kierownik projektów informatycznych z ponad 30-letnim doświadczeniem. Trener, wykładowca specjalizujący się w zarządzaniu projektami, sieciach komputerowych, informatyce. Autor licznych publikacji i książek z obszaru zarządzania projektami i informatyki.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie Onepress!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!