Książki

Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami - Grzegorz Szczerba

Tagi: zarządzanie zespołem

Bez zaangażowania osób, pracowników, nie jesteśmy w stanie osiągnąć wyznaczonego celu. Jak utrzymać początkowy entuzjazm do końca projektu? Dlaczego ludzie boją się podejmowania wyzwań w nowych projektach?

Który manager nie chciałby pracować z zespołem swoich marzeń? Z pewnością każdy. Grzegorz Szczerba w swojej książce, obfitej we własne doświadczenia, dzieli się z Czytelnikiem swoją wiedzą i radzi, jak osiągnąć ten cel.

Książka składa się z 5 rozdziałów opisujących takie zagadnienia jak: rola szefa, budowanie relacji, rozwiązywanie konfliktów. Dodatkowo, w ramkach możemy znaleźć krótkie teksty z nagłówkami typu „Zapamiętaj”, „Porada” – wyważone twierdzenia, nieraz pytania retoryczne zmuszające do zastanowienia się nad jakąś kwestią. Jak wygląda konfrontacja z sytuacjami kryzysowymi, co robić, by unikać sporów.

Lektura jest znakomitą pomocą zarówno dla managerów, jak i dla podwładnych. Autor zadaje pytania dotykające słabe punkty osoby zarządzającej oraz uświadamia, iż sukces nie przychodzi sam – wymaga od nas poświęcenia i wysiłku.

Sprawdź aktualną cenę na onepress.pl!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!