Książki

Zjedz tę żabę - Tracy Brian

Tagi: zarządzanie czasem

Jeżeli często przekładasz załatwienie spraw "na jutro", to ta lektura może okazać się dla Ciebie wielką pomocą. Samo jej przeczytanie nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów i nie zmieni życia, jednak z pewnością może być to doskonała inspiracja. Autor przedstawia konkretne sposoby na bycie systematycznym, dzięki czemu zyskamy przyjemniejsze i spokojniejsze życie.

Tytułowa żaba do pożarcia to metafora - jest to zadanie, które musimy wykonać, jednak ciągle odkładamy je na później. Odczuwamy niechęć, która wciąż rośnie, staje się to naszym utrapieniem.
"Żaby" są obecne nie tylko w biznesie. Dobra organizacja czasu i samodysyplina jest ważnym aspektem także w życiu codziennym.

Książka jest napisana w sposób czytelny i przejrzysty. Jej treść motywuje do działania, co jest istotą wszystkich zmian. Każdy rozdział poświęcony został innej technice, zakończony jest podsumowaniem i ćwiczeniami.

Lekturę warto przeczytać. 21 metod osiągania sukcesu sugeruje, aby zmienić coś w swoim życiu, stać się bardziej świadomym wobec organizacji swojego czasu oraz wydajniejszym.

Czas na zmiany!
Sprawdź aktualną cenę w sklepie Onepress!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!