Problem z MS Project - Oprogramowanie do zarządzania projektami

Odpowiedz

Izkaa

24 lip 2019, 6:04
Witajcie,

Pracuję teraz trochę na MS Project i wydawało mi się, że z tym programem nie można mieć żadnych problemów. A jednak.

W Gantt'cie między sobotą, a niedzielą wyskakuje mi czerwona, pionowa linia. Czy to ja coś źle kliknęłam czy ona pojawia się z innego powodu?
Wiem, że problem jest banalny, ale i tak proszę o pomoc.

swider11

23 paź 2019, 16:33
A to nie jest przypadkiem linia aktualnej daty?

Izkaa

26 gru 2019, 22:49
Tak, właśnie też to odkryłam. Nie zmienia to jednak faktu, że nadal nie wiem jak jej się pozbyć. Proszę, pomóżcie, bo czas mnie goni :)

shawnkemp

21 sty 2020, 11:32
Thanks for sharing with us. I just loved your way of presentation. I enjoyed reading this .Thanks for sharing and keep Jared Leto Coat It is good to read blogs like this. As constantly, we appreciate yourself assurance and accept as true within us.

micho

23 kwi 2020, 16:32
Musisz w narzędziach znaleźć śledzenie i w liniach postępu odkliknąć "zawsze wyświetlaj linię bieżącego postępu". Mam nadzieję, że pomogłem.

LisaMorrison118

15 maj 2020, 9:50
I wanted to thank you for this excellent read!! I certainly loved every bit of it. I have you book-marked to look at new stuff you post…
/movieclothiers.com/product/robert-taylor-longmire-coat" target="_blank">walt longmire coat

LisaMorrison118

15 maj 2020, 9:50
I wanted to thank you for this excellent read!! I certainly loved every bit of it. I have you book-marked to look at new stuff you post…
/movieclothiers.com/product/robert-taylor-longmire-coat" target="_blank">walt longmire coat

LisaMorrison118

15 maj 2020, 9:51
Odpowiedz
Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!