Książki

Zarządzanie jakością. Teoria i praktyka. Wydanie II

Kategoria: Baza wiedzy > Książki

Konkurencja we współczesnych czasach ma wiele wymiarów. Nie ogranicza się ona jedynie do aspektu ceny, ale także, a może przede wszystkim, jakości. Dlatego też, aby osiągnąć sukces należy coraz większą wagę przykładać właśnie do tego czynnika.
Niestety, wielu przedsiębiorców nadal zapomina o tej prostej prawdzie, myśląc, że niskim kosztem można osiągnąć sukcesy. Nic bardziej mylnego.
więcej >>

Czas. 52 sposoby na to, by zaczął pracować dla Ciebie

Kategoria: Baza wiedzy > Książki

Jeśli kiedykolwiek miałeś wrażenie, że czas ma Ciebie, a nie Ty jego, to znaczy, że ta książka jest dla Ciebie. Praca, obowiązki, terminy, spotkania, opóźnienia... Wszystko to związane jest z jednym z niewielu dóbr, dla którego do tej pory trudno było znaleźć substytut - czyli czasu.
więcej >>

Zarządzanie czasem. Osobisty mentor - Harvard Business School Press

Kategoria: Baza wiedzy > Książki

Każdy kiedyś narzekał, narzeka lub w przyszłości będzie narzekał na brak czasu. Jeśli jednak chcesz z tym skończyć i zacząć dobrze organizować swoją pracę tak, żeby wyeliminować opóźnienia, zacznij działać od zaraz - po prostu przeczytaj i wciel w życie rady zawarte w tej książce.
więcej >>

Zarządzanie czasem

Kategoria: Baza wiedzy > Książki

Obowiązki - jeśli to słowo kojarzy Ci się tylko negatywnie - z zabieganiem, brakiem czasu i ciągłymi zaległościami - to znaczy, że powinieneś dowiedzieć się czym jest profesjonalne zarządzanie czasem.
więcej >>

Efektywne zarządzanie czasem

Kategoria: Baza wiedzy > Książki

W dzisiejszych czasach nie wystarczy zarządzać czasem, trzeba robić to z maksymalną efektywnością. Jeśli chcesz wygrać z konkurencją i odnieść sukces, musisz realizować zadania i cele, w zaplanowanych terminach - efektywnie i wydajnie.
więcej >>

Realizacja. Droga do wykonania planów

Kategoria: Baza wiedzy > Książki

Z zarządzaniem jest podobnie jak z życiem - łatwo jest coś zaplanować, ale trudniej wprowadzić w życie. Dlatego implementacja to najprawdopodobniej najtrudniejszy etap pracy projektowej. To nie tylko zwykłe zarządzanie, ale dbanie o to, aby wszystkie zadania zostały wykonane od początku do końca, z sukcesem i pożądaną efektywnością.


więcej >>

PMO. Praktyka zarządzania projektami i portfelem projektów w organizacji

Kategoria: Baza wiedzy > Książki

PMO (Project Managment Office) - biuro projektów - to nie tylko miejsce, ale przede wszystkim ludzie, którzy zajmują się wspieraniem wszelkich procesów związanych z projektami i portfelami projektów w przedsiębiorstwie. Jest to także jeden z wyznaczników nowoczesnego zarządzania firmą - zasobami, jakością, czasem, ryzykiem...
więcej >>

MS Project 2010 i MS Project Server 2010. Efektywne zarządzanie projektem i portfelem projektów

Kategoria: Baza wiedzy > Książki

Prowadzisz projekty na własną rękę nie znając żadnych metodyk? Stosujesz się do wytycznych PMI lub PRINCE 2? Wolisz zwinne zarządzanie projektami?
W jakikolwiek sposób byś nie pracował, i tak potrzebujesz narzędzia, które będzie wspomagać pracę Twoją i Twojego zespołu.
więcej >>

MS Project 2003. Zarzadzanie projektami - S. Wilczewski

Kategoria: Baza wiedzy > Książki

MS Project to jeden z najpopularniejszych narzędzi wspierających zarządzanie projektami. Dlatego też praktycznie na całym świecie, ludzie, którzy pracują z pomocą metodyk zarządzania projektami, znają go i doceniają. Wszystko to sprawia, że właściwie obowiązkiem każdego managera jest poznanie jak MS Project działa i jakie korzyści może przynieść.
więcej >>

Webwriting. Profesjonalne tworzenie tekstów dla Internetu - Joanna Wrycza-Bekier

Kategoria: Baza wiedzy > Książki

"Słowa, słowa, słowa" odpowiada Hamlet na pytanie Poloniusza o to, cóż młody książę jest łaskaw czytać. Podobnie zareaguje dzisiejszy internauta, gdyby przeegzaminować go ze stopnia zapamiętania treści znalezionych w sieci.
więcej >>

Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!