Leadership - gdzie mogę znaleźć przydatne informacje - Zarządzanie projektami - teoria i praktyka

Odpowiedz

hubert

21 maj 2019, 6:33
Cześć, pracuję jako lider w zespole ludzi i czuję, że brakuje mi efektywności i specyficznych umiejętności menedżerskich. Możecie polecić jakieś źródła internetowe, a może też szkolenia, które mogą mi pomóc?

Izkaa

27 maj 2019, 6:22
Ja też miałam podobny problem i znajomi pokazali mi to: http://www.askdatabase.com/gt/askgt3.php?a=43363&t=3 . Wszystko jest on-line, nie wiem czy problemem jest, że po angielsku. Mnie to wszystko bardzo pomogło i naprawdę poprawiło efektywność pracy. Dlatego myślę, że mogę spokojnie Ci polecić.

hubert

28 maj 2019, 23:55
Dzięki wielkie, na pewno wypróbuję. Mam nadzieję, że mój angielski podoła zadaniu ;)

Magnolia

14 lip 2019, 21:14
No tak, leadership to ostatnio strasznie popularne, ale też tak naprawdę bardzo podstawowe zagadnienie w pracy menedżera. Zapisz się na jakieś szkolenie - pogadaj ze swoim szefem, na pewno coś Ci załatwi.

mat_P

26 sie 2019, 13:31
Ja widzę tutaj 3 podstawowe umiejętności, które możesz spróbować podszkolić, a które nie są często uważane za ważne:

1. Komunikacja - dobra dykcja, poprawność językowa, to jest to, o czym wiele osób zapomina i nie docenia!
2. Zdolności interpersonalne - cały język ciała, umiejętność słuchania i to, co ostatnio nazywa się inteligencją emocjonalną.
3. 'Perswazja' - umiejętności negocjacyjne i po prostu bycie przekonującym.

Oczywiście jest jeszcze mnóstwo innych, ale te uważam za najważniejsze.

hubert

12 wrz 2019, 23:42
Dzięki za pomoc. Boję się tylko, że tych umiejętności ciężko się nauczyć, z nimi trzeba się urodzić.
Odpowiedz
Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!