Praca zdalna - Zarządzanie projektami - teoria i praktyka

Odpowiedz

aga_broker

14 kwi 2019, 6:17
Natrafiłam ostatnio na taki artykuł: http://www.egospodarka.pl/37076,Praca-zdalna-a-zarzadzanie-zespolem,1,20,2.html
Zastanawiam się właściwie czy byłoby możliwe (nie na skalę globalną, tylko polską) wprowadzić pracę zdalną u mnie w firmie.

Macie jakieś doświadczenia? Pracowaliście tak? Jak się kończyły tego typu projekty?

klosu

23 maj 2019, 12:28
Artykuł dla mnie trochę przerysowany. Nie jestem zwolenniczką pracy zdalnej w ramach projektów. Uważam, że realne kontakty z ludźmi nigdy nie będą tym samym, co przez internet. Ale zgadzam się, że to bardzo wygodne w wielu wypadkach.

wojtek_it

8 cze 2019, 0:09
Coraz częściej się słyszy, że telepraca to świetny sposób na wysokie zarobki w krótkim czasie. Z mojego doświadczenia to zupełnie nieprawda. Co za różnica czy coś robisz z domu czy w biurze.

A co do zarządzania projektami, niewykluczone jest, żeby prowadzić je przy pomocy osób pracujących zdalnie. Trzeba wtedy tylko postawić na bardzo dobry program do zarządzania projektami, najlepiej on-line, żeby był łatwo dostępny. Poza tym trzeba pamiętać, żeby wszyscy uczestnicy projektu dobrze znali reguły i to narzędzie, którym się posługują.
Myślę, że wtedy wszystko powinno być ok i naprawdę osobiste spotkania z pracownikami mogą być ograniczone do minimum.
Odpowiedz
Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!