Szkolenia

Podstawy Zarządzania Projektami

Tagi: zarządzanie projektami

Codziennie mamy do czynienia z projektami - to one umożliwiają nam osiągnięcie postawionych sobie celów. Realizacja projektu następuje w trakcie budowy domu, otwarcia nowego oddziału w przedsiębiorstwie. Nieważne, jak skomplikowane są te operacje - zawsze wiąże się to z wysiłkiem, ograniczonymi zasobami i czasem.

Szkolenie pt. Podstawowe Zarządzanie Projektami przedstawia podstawy najpopularniejszych metod zarządzania projektami. Mają one za zadanie ułatwić i kontrolować prowadzenie projektu. Zwiększają szansę osiągnięcia sukcesu przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka.

Cel szkolenia
Celem szkolenia jest ukazanie uczestnikom w sposób jasny i klarowny, podstawowej wiedzy z zarządzania projektami, przekazanie umiejętności, które będą mogli wykorzystać podczas realizacji projektów oraz zachęcić ich do stosowania poznanych technik i narzędzi do realizacji zadań w codziennej pracy.

Grupa docelowa:
- obecni i przyszli kierownicy projektów;
- menedżerzy uczestniczący w procesie nadzoru kierownika projektu;
- uczestnicy zespołów projektowych.

Szkolenie skierowane jest zarówno dla osób bez doświadczenia, jak i tych realizujących projekty. Propozycja ta jest cenna dla osób pragnących zajmować się zawodowo zarządzaniem projektami (lub już to robiących).

Program szkolenia:
1. Wprowadzenie do zarządzania projektami.
2. Projekty w ogranizacji.
3. Inicjowanie projektu.
4. Organizacja projektu.
5. Planowanie projektu.
6. Zarządzanie ryzykiem w projekcie.
7. Zarządzanie realizacją i monitorowanie postępów projektu.

Zapisz się na inprogress.pl


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!