Książki

Profesjonalne zarządzanie projektami - klucz do szybszego zarabiania pieniędzy - Piotr Michalak

Tagi: zarządzanie projektami

Od czego zacząć, aby efektywnie zarządzać projektami? Plan to podstawa. Dzięki niemu precyzyjnie określimy czas realizacji projektu oraz budżet. Piotr Michalak w sposób uporządkowany przekaże nam, jak dobrze zaplanować i realizować zlecenia.

Znajdziemy tutaj praktyczne informacje, same konkrety w postaci przyspieszonego kursu z zarządzania projektami. Dowiemy się, jak podchodzić do tej kwestii, aby szybciej osiągać zyski, jakie błędy są najczęściej popełniane. Autor ukaże różnice pomiędzy realizacją jednocześnie kilku projektów, a prowadzeniem ich wszystkich naraz i wskaże, które podejście jest korzystniejsze, jaka jest optymalna granica ilości prowadzenia zleceń, co jest głównymi przyczynami niepowodzenia.

Piotr Michalak – popełnił tysiące błędów, z których wyciągnął wnioski, aby po latach do czegoś dojść. Prezes zarządu i współwłaściciel holdingu firm Strategie Rozwoju sp. z o.o., Netesc sp. z o.o. i Ententa LTD. Ekspert przedsiębiorczości, działacz społeczny, certyfikowany coach kryzysowy, autor książek i programów edukacyjnych.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie Onepress!


Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!