Jak zostać project managerem? - Zarządzanie projektami - teoria i praktyka

Odpowiedz
Strona: 123Następna »

skrzyp83

26 kwi 2019, 17:38
Chciałbym zostać w przyszłości kierownikiem projektów. Co mam zrobić, żeby udało mi się?

LechuOpen

21 cze 2019, 10:58
Na pewno musisz mieć mnóstwo energii i motywacji :-) To jest naprawdę trudna i wymagająca praca. Nie piszę tego, bo chcę Cię zniechęcić, ale żebyś najpierw poważnie wszystko przemyślał. Pozdrawiam serdecznie ;-)

KarOlka

6 lis 2019, 16:02
Ja, jak byłam na Twoim miejscu, na początku zapoznałam się z literaturą. To prawie nic nie kosztuje, a pozwala zorientować się czy to jest to co chcę w życiu robić. Na rynków jest naprawdę mnóstwo książek - wybierz sobie coś.

sebek_321

29 gru 2019, 19:38
Moim zdaniem teoria nic nie znaczy. Musisz zacząć od praktyki - poszukaj może jakiegoś stażu, praktyki, cokolwiek i zacznij obserwować jak to wszystko wygląda w rzeczywistości. Może trafisz od razu na doświadczonego pma, który nauczy cię więcej niż wszystkie książki.

shawnkemp

23 sty 2020, 9:30
The post is really superb. It’s varied accessory information that consists during a basic and necessary method. Thanks for sharing this text. Jared Leto Coat The substance is genuinely composed. This web log is frequently sharing useful actualities. Keep sharing a lot of posts.

tdsllp

24 sty 2020, 6:39
/www.quickbookintegration.com/quickbooks-gst-accounting-software" target="_blank">quickbooks gst accounting software/url]

tdsllp

24 sty 2020, 6:39
https://www.quickbookintegration.com/quickbooks-gst-accounting-software

Ostatnio zmieniony przez autora: 24 sty 2020, 6:39,
zmieniany zmieniany 40 raz(y)

zbiwniew_it

28 sty 2020, 6:04
A może zrobiłyś jakieś szkolenie? Bez sensu jest chyba zaczynać od pracy przy projekcie, jak nie ma się o tym zielonego pojęcia.

shawnkemp

6 lut 2020, 11:07
Thank you for posting this wonderful article. I do always love a blog like this especially if it's talk about instruments like guitar, bass and more. i remember when i was a child, i always wanted to learn how to play instruments. I really love your website help with assignment and it's very impressive, it reminds me of my childhood and childhood friends. keep up the good work mate. my gratitude is yours take your guide here we can do it just increase the knowledge

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 lut 2020, 11:09,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)

shawnkemp

28 lut 2020, 10:21
Thankful such an awesome sum for sharing this glorious information! I am envisioning see more posts by you. I like visiting you site since essay writing companies I always come across interesting articles like this one. Great Job, I greatly appreciate that. Do keep sharing!
Strona: 123Następna »
Odpowiedz
Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!