Gry i ćwiczenia integracyjne - Zarządzanie projektami - teoria i praktyka

Odpowiedz

Izkaa

28 maj 2019, 11:03
Zarządzam małym zespołem projektowym (projekt IT) i jest to nowy projekt, dlatego ludzie nie są ze sobą zgrani i potrzebują chyba integracji.

Dlatego proszę Was o propozycje ćwiczeń, gier integracyjnych, dzięki którym możemy się bardziej zgrać i zrozumieć na czym polega praca zespołowa.

Monika_w

1 cze 2019, 14:58
Żeby lepiej poznać siebie nawzajem i zobaczyć jak nas widzą inni proponuję prostą zabawę. Każdy dostaje dużą kartkę papieru i pisze na niej o jednej wybranej osobie -cechy charakteru, temperament... oczywiście wszystko bardzo kulturalnie. Później cała grupa stara się odgadnąć, na których kartkach jest czyj opis.
U mnie ta zabawa bardzo się sprawdziła, mam nadzieję, że pomoże :)
Żeby lepiej poznać siebie nawzajem i zobaczyć jak nas widzą inni proponuję prostą zabawę. Każdy dostaje dużą kartkę papieru i pisze na niej o jednej wybranej osobie - cechy charakteru, temperament... oczywiście wszystko bardzo kulturalnie. Później cała grupa stara się odgadnąć, na których kartkach jest czyj opis.
U mnie ta zabawa bardzo się sprawdziła, mam nadzieję, że pomoże :)

kinia

12 lip 2019, 20:18
Ja mam trochę podobne ćwiczenie, ale w moim każdy pisze na kartce trzy rzeczy, o których nikt z zespołu o nim nie wie. Później karteczki miesza się i podobnie - zgaduje się która była czyja. Można dowiedzieć się wiele o swoich współpracownikach i przy okazji przełamać lody!
Odpowiedz
Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!