Co po prince2 practitioner? - Szkolenia, kursy, certyfikaty

Odpowiedz

Kris

5 cze 2019, 22:15
Cześć

Zdałem egzamin Prince2 Practitioner i teraz myślę nad tym jak się dalej rozwijać w PM.

Na razie nie pracuję w branży, ale bardzo chciałbym, bo wiem, że to jest jedyny sposób na praktykę w tym kierunku.
Zastanawiałem się, co mogę zrobić, żeby być jeszcze bardziej atrakcyjnym pracownikiem w oczach mojego przyszłego pracodawcy. Myślałem o czymś na wzór zarządzania ryzykiem lub zarządzania jakością - czy ma to sens? Są może jakieś certyfikaty, które mógłbym zrobić z tego zakresu?

Myślałem też o oprogramowaniu do zarządzania projektami - słyszałem o MS Project i o Basecampie, na pewno są też inne - z którymi warto się zapoznać? Trudno nauczyć się obsługi takich programów? Może mi to pomóc w poszukiwaniu pracy?

agus

6 lip 2019, 17:17
Witaj,
Gratuluję zdobycia certyfikatu!
Na Twoje pytania nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Musisz najpierw sam zastanowić się w jakiej branży chcesz pracować - jeśli wybierzesz bankowość to zarządzanie ryzykiem jest super. Jeśli chciałbyś wejść w sektor budownictwa - wtedy idź np. w stronę planowania.
Co do softu - MS Project i Basecamp są najbardziej popularne. Zawsze warto się z nimi zapoznać. Jest też dużo innych programów, dlatego jeśli chcesz wybrać któryś z nich, to musisz być zdecydowany, że właśnie w tym kierunku chcesz się specjalizować.
A poza tym, najważniejsza w tym wszystkim jest praktyka - więc na początku tego szukaj - powodzenia!

SebastMoss

24 mar 2020, 13:23
Yes, content is produced for the choices and all matters for the field. Profile of the turns and /www.essayuniverse.net/papercoach-review/" target="_blank">papercoach is ensured for the concrete elements for humans. The finality of the rom I held for humans. Element is filed for humans. The module is approved for the good for humans. rom is ensured for the fitness for the blocks for humans.
Odpowiedz
Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!