Szkolenia z zarządzania projektami - Szkolenia, kursy, certyfikaty

Odpowiedz

Junior

20 paź 2021, 7:43
Hej

Szukam dobrych szkoleń z zarządzania projektami - interesuje mnie coś szczególnie w Warszawie, żeby było praktycznie i najlepiej nie za długo - jeden dzień, góra dwa. Potrzebuję tego bardziej jako szkolenia menedżerskiego, dla moich kierowników, którzy będą docelowo wprowadzać w zarządzanie projektami całe swoje zespoły. Czy Ktoś gdzieś może był? Uczestniczyliście w czymś takim? Możecie kogoś polecić?

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:05,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)


Artek

31 paź 2021, 14:39
Witam
Ja polecam bardzo serdecznie to szkolenie http://success-story.pl/index.php/pl/oferta/przywodztwo/86-zarzadzanie-projektami-dla-rezultatow. Jest prowadzone przez człowieka z kilkunastoletnim, jeśli nie więcej, doświadczeniem w zarządzaniu projektami i to międzynarodowymi. Szkolenie jest bardzo, bardzo praktyczne no i widać, że prowadzi je po pierwsze ktoś kto ma doświadczenia praktyczne, a po drugie ktoś kto też już przebył naprawdę wiele innych szkoleń. No cóż.... ciężko powiedzieć mi złe słowo o success story - myślę, że najlepiej będzie spróbować po prostu - pójść, trochę zainwestować, a potem ew. decydować czy chce się wysłać na te szkolenia wszystkich swoich menedżerów.

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:05,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)


palka

10 lis 2021, 21:49
Ja za to jestem przeciw wszelkim szkoleniom. Zarządzanie projektami dla mnie jest na tyle intuicyjne, że można się samemu wszystkiego nauczyć. Ja czytałam książki, uczyłam się w praktyce, trochę googlowałam i nie czuję się jakoś gorsza niż moi wykształceni w tym kierunku koledzy.

Ostatnio zmieniony przez autora: 6 mar 2014, 11:05,
zmieniany zmieniany 1 raz(y)

Odpowiedz
Program do zarządzania projektami,
zespołem i dokumentami on-line!